perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

admirueshëm në frëngjisht

Fjalë: admirueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (16): fi, fier, glorieux, hautain, magnifique, orgueilleux, superbe, délectable, délicieux, savoureux, voluptueux, bon, exquis, sapide, succulent, excellent
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht admirueshëm, admirueshëm në frëngjisht, fi në shqip
admirueshëm në frëngjisht