perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aeroplan në frëngjisht

Fjalë: aeroplan (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): aéroplane, avion, avion-cargo, avion-citerne, bimoteur, clipper, patrouilleur, quadriréacteur, triplan
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht aeroplan, aeroplane malaysia airlines, aeroplane malaysia, aeroplane game, aeroplan teksti, aeroplan rewards, aeroplan në frëngjisht, aéroplane në shqip
aeroplan në frëngjisht