perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në frëngjisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): arriver, venir, aborder, circonvenir
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në frëngjisht, arriver në shqip
afrohem në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

majë moti ne turqi shkop magjik