perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në frëngjisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): accident, avarie, panne, cas, encombre, événement, incident
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në frëngjisht, accident në shqip
aksident në frëngjisht