perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në frëngjisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): activité, sphère, acte, action, fonction, agissements
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në frëngjisht, activité në shqip
aktivitet në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

kujdes dika mbuloj per beba epik theme