perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në frëngjisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (1): glacier
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht akullnajë, akullnajë në frëngjisht, glacier në shqip
akullnajë në frëngjisht