perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në frëngjisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (28): côté, lard, flanc, atterrage, berg, bord, côte, limbe, lisière, marge, orée, ourlet, rebord, rivage, rive, arête, carne, chant, about, collerette, bourrelet, chaussons, queue, page, parage, partie, plage, tramontane
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht anë, anë në frëngjisht, côté në shqip
anë në frëngjisht