perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në frëngjisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): antique, antiquité, ancien, ci-devant, vieux, historique
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në frëngjisht, antique në shqip
antik në frëngjisht