perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në frëngjisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (23): agir, commettre, fabriquer, faire, manufacturer, produire, confectionner, exécuter, ficher, fortune, rendre, travailler, compose, dresser, établir, libeller, minuter, préparer, malaxer, ouvrer, créer, façonner, former
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht bëj, bëj në frëngjisht, agir në shqip
bëj në frëngjisht