perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në frëngjisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): jurer, maudire, maugréer, pester, sacrer, anathématiser, damner
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht betohem, betohem në frëngjisht, jurer në shqip
betohem në frëngjisht