perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biçak në frëngjisht

Fjalë: biçak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (5): canif, écussonnoir, ouvre-boîte, serpette, couteau
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht biçak, bıçak sırtı izle, bıçak sırtı, biçak yapimi, biçak seti, biçak sanati, biçak në frëngjisht, canif në shqip
biçak në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

mohoj bk afshan zebi