perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bibliotekë në frëngjisht

Fjalë: bibliotekë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (1): bibliothèque
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht bibliotekë, bibliotekë në frëngjisht, bibliothèque në shqip
bibliotekë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

në shkollë ja ke nge epik high