perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bimë në frëngjisht

Fjalë: bimë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): herbe, plante, traînasse, végétal, bouture, plant, semis
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht bimë, bimë mjekësore, bimë mjeksore, bimë mesdhetare, bimë medicinale, bimë helmuese, bimë në frëngjisht, herbe në shqip
bimë në frëngjisht