perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në frëngjisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (9): conversation, aparté, causerie, colloque, dialogue, discours, entretien, interlocution, propos
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht bisedë, bisedë në frëngjisht, conversation në shqip
bisedë në frëngjisht