perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në frëngjisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (10): commerçant, commerçante, marchand, commercial, comptoir, facteur, mercantile, acheteur, débitant, négociant
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në frëngjisht, commerçant në shqip
biznesmen në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

sy jeshile nënë e dashur