perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bluaj në frëngjisht

Fjalë: bluaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): moudre, frictionner, frotter, léviger, piler, triturer
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht bluaj, blue dragon, bluaj fragoj letra, bluaj në frëngjisht, moudre në shqip
bluaj në frëngjisht