perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bredh në frëngjisht

Fjalë: bredh (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (16): aberrer, errer, faillir, vaguer, divaguer, vagabonder, baguenauder, courailler, déambuler, flâner, flânocher, rôder, traînasser, traîner, trimarder, trôler
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht bredh, tomas bredh, sofia bredh, foto bredh, bredhi i stolisur, bredh vizatim, bredh në frëngjisht, aberrer në shqip
bredh në frëngjisht