perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

brumë në frëngjisht

Fjalë: brumë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (12): gâteau, pâte, pâtisser, pâtisserie, tarte, argent, fric, galette, pépettes, pèse, picaillons, pognon
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht brumë, brumë në frëngjisht, gâteau në shqip
brumë në frëngjisht