perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në frëngjisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (23): atterrage, berg, bord, côte, limbe, lisière, marge, orée, ourlet, rebord, rivage, rive, arête, carne, chant, about, collerette, bourrelet, chaussons, queue, babinę, lèvre, lippe
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht buzë, buzë në frëngjisht, atterrage në shqip
buzë në frëngjisht