perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëgjoj në frëngjisht

Fjalë: dëgjoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): écouter, écourter, entendre, obéir, obtempérer, ouïr, suivre, entend
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dëgjoj, dëgjoj në frëngjisht, écouter në shqip
dëgjoj në frëngjisht