perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshmoj në frëngjisht

Fjalë: dëshmoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): attester, authentifier, authentiquer, certifier, démontrer, légaliser, viser
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dëshmoj, dëshmoj në frëngjisht, attester në shqip
dëshmoj në frëngjisht