perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në frëngjisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): ch, collation, dîner, souper, déjeuner, tournée
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht darkë, darkë në frëngjisht, ch në shqip
darkë në frëngjisht