perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

daulle në frëngjisht

Fjalë: daulle (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): barillet, tambour, tambourin, tympan
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht daulle, virtual daulle, daulle wikipedia, daulle piscine arras, daulle piscine, daulle jama, daulle në frëngjisht, barillet në shqip
daulle në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

krah bahrain dokument zyrtar