perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dekor në frëngjisht

Fjalë: dekor (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (13): décor, décoration, ornement, affiquet, applique, dard, embellissement, enjolivement, enrichissement, fleuron, garniture, parement, parure
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dekor, dekor world, dekor tirana, dekor sinks, dekor plus refills, dekor plus, dekor në frëngjisht, décor në shqip
dekor në frëngjisht