perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dele në frëngjisht

Fjalë: dele (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (2): brebis, mouton
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dele, dele odule, dele ne shitje, dele momodu, dele giwa, dele exam, dele në frëngjisht, brebis në shqip
dele në frëngjisht