perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

depërtoj në frëngjisht

Fjalë: depërtoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): pénétrer, compénétrer, interpénétrer, morfondre, transir, transpercer, entrer, infiltrer
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht depërtoj, depërtoj në frëngjisht, pénétrer në shqip
depërtoj në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

afro ninja