perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

derë në frëngjisht

Fjalë: derë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): frapper, huis, huisserie, lourde, porte, trappe, portillon, pertuis
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht derë, derë në frëngjisht, frapper në shqip
derë në frëngjisht