perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

derdh në frëngjisht

Fjalë: derdh (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (11): ruisseler, verser, reverser, épancher, répandre, distiller, épandre, semer, déborder, déverser, vider
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht derdh, dedh ishqiya watch online, dedh ishqiya songs, dedh ishqiya review, dedh ishqiya online, dedh ishqiya mp3, derdh në frëngjisht, ruisseler në shqip
derdh në frëngjisht