perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në frëngjisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (28): chambre, galetas, pièce, salle, travail, cavité, douane, sas, ventricule, carrée, chambrée, divan, local, mansarde, nursery, paix, piaule, salon, pacifique, paisible, tranquille, valet, espace, logement, billard, gésine, pouponnière, prétoire
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dhomë, dhomë në frëngjisht, chambre në shqip
dhomë në frëngjisht