perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në frëngjisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): viol, violence, furie, impétuosité, véhémence, vivacité, contrainte, force
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dhunë, dhunë në frëngjisht, viol në shqip
dhunë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

erë rrustemi tog wiki