perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në frëngjisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (10): cadeau, codon, don, donation, faculté, offrande, actuel, assistant, présent, souvenir
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dhuratë, dhuratë në frëngjisht, cadeau në shqip
dhuratë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

folja zgjedh vetëm për të qeshur