perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

diamant në frëngjisht

Fjalë: diamant (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): brillant, diamant, samanide, adamantin, diamantaire, égrisée
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht diamant, diamant transport, diamant shtiza, diamant rasha, diamant pacolli, diamant osmani, diamant në frëngjisht, brillant në shqip
diamant në frëngjisht