perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

djeg në frëngjisht

Fjalë: djeg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (13): brouir, brûler, brûlure, crémer, flamber, fumer, rôtir, torréfier, bouquiner, échauder, infuser, incinérer, ébouillanter
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht djeg, djeg-dogja, djeg veten grevisti, djeg veten, djeg makinen te dashurit, djeg gruan, djeg në frëngjisht, brouir në shqip
djeg në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

qiime forum majë moti ne turqi