perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në frëngjisht

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): acte, charte, diplôme, document, instrument, jouer, papier, titre
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në frëngjisht, acte në shqip
dokument në frëngjisht