perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dolli në frëngjisht

Fjalë: dolli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): biscotte, croûte, rôtie, toast
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dolli, dolly parton, dolly clothing, dolli irigoyen, dolli big cartel, doli goca ne penxhere, dolli në frëngjisht, biscotte në shqip
dolli në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

element tv