perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në frëngjisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (2): biche, daine
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht drenushë, drenushë në frëngjisht, biche në shqip
drenushë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

lidhje kovalente rreth qytetit