perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në frëngjisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (14): bois, maillet, socque, bûche, artison, perce-bois, arbre, cassier, bocager, forestier, lignicole, sylvain, sylvestre, tétras
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në frëngjisht, bois në shqip
dru në frëngjisht