perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në frëngjisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (3): caporal, tabac, tabagique
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në frëngjisht, caporal në shqip
duhan në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

shiko tv online rend or maratonomak