perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në frëngjisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): et, moyen, raille, aussi, également, item, pareillement, semblablement
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në frëngjisht, et në shqip
edhe në frëngjisht