perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në frëngjisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (21): exposition, situation, démonstration, exhibition, montre, présentation, exposé, permutation, représentation, spectacle, conférence, cours, leçon, topo, décor, devanture, étalage, galerie, salon, sinus, vitrine
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht ekspozitë, ekspozitë në frëngjisht, exposition në shqip
ekspozitë në frëngjisht