perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në frëngjisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (24): arôme, odeur, parfum, infection, flair, nez, odorat, air, bise, borée, bourrasque, pet, sirocco, sud, sud-est, sud-ouest, tramontane, vent, senteur, cassolette, fumet, gousset, puanteur, saveur
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht erë, erë në frëngjisht, arôme në shqip
erë në frëngjisht