perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në frëngjisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (4): étiquette, label, protocole, vignette
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht etiketë, etiketë në frëngjisht, étiquette në shqip
etiketë në frëngjisht