perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në frëngjisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): coupable, criminel, délinquant, malfaiteur, acteur, artisan, auteur, droit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në frëngjisht, coupable në shqip
fajtor në frëngjisht