perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në frëngjisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (12): emporter, gagner, touche, mériter, valoir, acquérir, attraper, conquérir, découvrir, procurer, remporter, profiter
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht fitoj, fitoj në frëngjisht, emporter në shqip
fitoj në frëngjisht