perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flas në frëngjisht

Fjalë: flas (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (19): babiller, bavarder, causer, clabauder, jaboter, jacter, jaser, jaspiner, papoter, parler, allégoriser, haranguer, apostropher, retentir, militer, prononcer, converser, dialoguer, parle
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht flas, flashtool, flashscores mobile, flashscore, flashget, flash scores football, flas në frëngjisht, babiller në shqip
flas në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

bike games fshi virusat truri i vogël