perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në frëngjisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): fort, forteresse, bastille, kremlin, superforteresse, ville
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht fortesë, fortesë në frëngjisht, fort në shqip
fortesë në frëngjisht