perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në frëngjisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (14): baricaut, baril, barrique, botte, fût, suif, tonneau, boucaut, caque, cercle, futaille, tine, tonne, tonnelet
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht fuçi, fuçi në frëngjisht, baricaut në shqip
fuçi në frëngjisht