perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në frëngjisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): orage, ouragan, tempête, tourmente, assaut, ruée
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht furtunë, furtunë në frëngjisht, orage në shqip
furtunë në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

shoqëri anonime akt normativ