perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në frëngjisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (11): bévue, coulpe, erreur, faute, gaffe, lapsus, pataquès, défaut, méprise, mécompte, quiproquo
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në frëngjisht, bévue në shqip
gabim në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

ves awards ju njoftoj press online