perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gati në frëngjisht

Fjalë: gati (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (6): prêt, disposé, fait, préparer, dispos, volontaire
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht gati, gati tracking, gati thai, gati share price, gati movers and packers, gati kwe tracking, gati në frëngjisht, prêt në shqip
gati në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

oborr zbukurues djall songs mp3